Напишіть нам


01.04.2021

«16 днів проти насильства-2019»: ЯК ЦЕ БУЛО?

ВГО «Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проект Кешер» в рамках підтримки міжнародної кампанії з протидії насильству провела соціальну акцію «16 днів активності проти гендерного насильства у ставленні до дівчат та жінок».

Щороку «Проект Кешер» долучається до цієї ініціативи та організовує тематичні просвітницькі заходи в різних містах України.

Мета проекту – розповісти якомога більшій кількості людей про існування насильства та про шляхи його попередження.

Активісти і волонтери організовують та проводять десятки різнопланових зустрічі, флешмобів, лекцій, семінарів, тренінгів, круглих столів тощо.

До участі долучилися 22 міста України, 1021 учасник, проведено 28 різнопланових заходів із залученням 118 партнерських організацій.

Проведені заходи показали, що тема насильства негативно впливає на всі наші ланки життя, починаючи зі здоров’я, закінчуючи самореалізацією. Протистояти їм можливо тільки консолідувавши усі зусилля.

На сайті та соціальних мережах проекту висвітлено кожен із різновидів насильства, не зі сторони – що робити жертві насильства, а з профілактичною метою – як розпізнати цей вид насильства, як його уникнути і що робити, якщо знайомі піддаються насильству.

Також ви можете ознайомитися з корисними лінками про різні аспекти проблеми насильства, про те, як їх розпізнати та протидіяти їм.