Напишіть нам


Корисні посилання


Освітній серіал створено Міністерством внутрішніх справ та Міністерством цифрової трансформації за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом Уряду Канади.

Цей курс є методичним додатком до програми факультативу «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» та програми гуртка «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації».

Онлайн-курс навчить помічати насильство, розрізняти його види, розуміти причини та наслідки. А ще – орієнтований на допомогу людям, які потрапили у пастку домашнього насильства.

Курс підготовлено в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який впроваджується Асоціацією міст України.

Авторська програма Сергія Гвоздьова присвячена ефективному управлінню проектами.

Якщо бажаєш дізнатися про ключові питання проектної діяльності завітай на онлайн-курс «Управління проектами»

Якщо ти прагнеш стати волонтером та знати все про волонтерську діяльність, долучайся до Української Волонтерської Служби!

Хочеш змінити світ на краще, долучайся до програми Волонтери ООН (ВООН).

Турбуєшся про природу, стале та гармонійне майбутнє, тоді долучайся до Волонтерська програма WWF Україна

Неминучість економічної кризи також вимагає від нас простих та зрозумілих змін у побуті та у бюджеті. Ми плануємо жити, а значить потрібно навчитись бути гнучкими у наших рішеннях, стосунках та плануванні.