Напишіть нам


Кращі практики


Тут зібрана інформація щодо успішного, цікавого досвіду та досягнень, які напрацьовані фахівцями у сфері молодіжної роботи


З 2019 року ООН Жінки в Україні у партнерстві з Міжнародним Благодійним Фондом «Українська фундація громадського здоров’я» реалізують проєкт «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях на Сході Україні».

Національна тренерська мережа Громадської організації «Ла Страда-Україна» (надалі «НТМ») – це добровільне об’єднання тренерів/тренерок, які пройшли відповідне навчання та мають відповідну сертифікацію, розділяють цінності ГО «Ла Страда-Україна».

Щороку «Проект Кешер» долучається до цієї ініціативи та організовує тематичні просвітницькі заходи в різних містах України.

Мета – створення умов та сприяння школярам у здійсненні важливих, корисних і добрих справ.

Бюро соціальних та політичних розробок займається питаннями реформування соціальної сфери та соціального діалогу.

Британською Радою в Україні в 2019 році було реалізовано соціальний проект «Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді».

Товариство Червоного Хреста України незалежна організація, яка надає допомогу тим, хто опинився у скрутній ситуації.

Головна ціль заходу була спрямована на обговорення становлення волонтерства на законодавчому рівні.

Будуємо Україну Разом — волонтерська програма, яка через спільну працю, подорожі та неформальну освіту об’єднує українську молодь у мережу активних громадян.

Цей проект започаткований у 2018 році. Його унікальність полягає у створенні цікавих та яскравих уроків фізичної культури та масово залучає учнівську молодь до рухової активності.