Напишіть нам


Бібліотека


Науково-методичні матеріали за якими були створені Шпаргалки. Дана бібліотека спрямована на підвищення професійних знань та компетентностей, які необхідні для виконання фахових завдань та обов’язків фахівців, які працюють в молодіжній сфері та просвітництва молоді.


Посібник INSPIRE – ресурс для зацікавлених осіб, які працюють задля припинення насильства стосовно дітей.

Видання містить зведену теоретичну та практичну базу з основ корекційної роботи з особами, які вчинили домашнє насильство, зосереджено на кращих прикладних практиках та інструментах для кожного етапу такої роботи.

Видання адресоване усім фахівцям, які працюють з дітьми та молоддю на рівні громад.

Видання адресоване молодіжним і соціальним працівникам, учасникам громадських об`єднань та всім, хто зацікавлений у написанні соціального проекту.

Видання розраховано на організаторів і практичних соціальних працівників державних установ і громадських організацій, які мають справу із соціальними проектами різного характеру, змісту і обсягу.

На сторінках даного видання Ви можете ознайомитися зі складовими проектної діяльності як невід’ємною частиною реалізації соціальних ініціатив на різних рівнях (державному, регіональному, локальному).

Посібник підготовленій експертами ВГО «Поруч» за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках спільного проекту «Школа волонтерів 2016».

Видання навчально-методичного посібника та успішні практики, які описані у ньому, стали можливими завдяки проекту «Підготовка організаторів волонтерських груп», який реалізовував Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» у 2011-2012 рр.

Дане видання буде корисним для осіб, установ та організацій, які хочуть використовувати нові технології та долучитися до віртуальної спільноти, щоб зробити свій внесок.

Видання адресоване молодіжним і соціальним працівникам, учасникам громадських об`єднань та всім, кому не байдуже здоров’я молодих українців.