Напишіть нам


16.03.2021

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів «Cool Games»

Цей проект започаткований у 2018 році. Його унікальність полягає у створенні цікавих та яскравих уроків фізичної культури та масово залучає учнівську молодь до рухової активності.

З вересня 2019 року по лютий 2020 року у селищах, містах, районах 24 областей України та м. Київ проводилися регіональні відбіркові етапи других Cool Games. У них взяло участь майже 100 тисяч учнів.

За період відбіркових змагань понад 700 учителів фізичної культури з усіх куточків України взяли участь у 25 навчальних семінарах цього унікального проекту. Фінал Cool Games зібрав переможців відбіркових етапів з 25-ти регіонів України.

Усі збірні команди Cool Games складалися порівну з дівчат та хлопців і поділялися на три вікові групи: 9–10 років, 11–13, 14–17 років. Усього у всеукраїнському фіналі взяло участь 550 учнів закладів загальної середньої освіти.

Успішність Cool Games було відмічено Міжнародною федерацією учнівського спорту та в листопаді 2019 року у Києві проведено перший Міжнародний спортивно-масовий захід серед школярів «World Cool Games».

Організаторами змагань виступили – Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України й Українська федерація учнівського спорту.