Напишіть нам


Взаємовідносини


З 2019 року ООН Жінки в Україні у партнерстві з Міжнародним Благодійним Фондом «Українська фундація громадського здоров’я» реалізують проєкт «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях на Сході Україні».

Національна тренерська мережа Громадської організації «Ла Страда-Україна» (надалі «НТМ») – це добровільне об’єднання тренерів/тренерок, які пройшли відповідне навчання та мають відповідну сертифікацію, розділяють цінності ГО «Ла Страда-Україна».

Щороку «Проект Кешер» долучається до цієї ініціативи та організовує тематичні просвітницькі заходи в різних містах України.

Освітній серіал створено Міністерством внутрішніх справ та Міністерством цифрової трансформації за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом Уряду Канади.

Цей курс є методичним додатком до програми факультативу «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» та програми гуртка «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації».

Онлайн-курс навчить помічати насильство, розрізняти його види, розуміти причини та наслідки. А ще – орієнтований на допомогу людям, які потрапили у пастку домашнього насильства.

За даними департаменту Національних «гарячих ліній» громадської організації «Ла Страда-Україна», за перші тижні карантину в Україні кількість звернень, які стосуються саме домашнього насильства, збільшилася майже вдвічі.

Посібник INSPIRE – ресурс для зацікавлених осіб, які працюють задля припинення насильства стосовно дітей.

Видання містить зведену теоретичну та практичну базу з основ корекційної роботи з особами, які вчинили домашнє насильство, зосереджено на кращих прикладних практиках та інструментах для кожного етапу такої роботи.

Видання адресоване усім фахівцям, які працюють з дітьми та молоддю на рівні громад.